نوروزانه محلی است برای نمایش جدیدترین و برترین برندها و مدل های روز دنیا با موضوع مد و دارای آمار بالای بازدید به عنوان یک پایگاه اینترنتی موفق در زمینه انتشار محتوای موضوعی سبک زندگی مطرح بوده و با توجه به پایین بودن هزینه تبلیغ در این سایت ، بهترین فرصت برای شرکت ها ، موسسات ، سایت ها و وبلاگ هاست که تبلیغات خود را در با مخاطبان ویژه خود به نمایش بگذارند.

 

تعرفه تبلیغات

تبلیغات بنری:

  • تبلیغات بنری باید در اندازه موردنظر طراحی شده باشد.
  • فرمت قابل قبول gif / jpg می باشد.
  • حداکثر حجم بنر ها 100 کیلو بایت می تواند باشد.
   
 قوانین سایت:

– از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

– مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت و اطمینان از زمینه فعالیت آگهی دهنده نخواهد داشت.

– هزینه پرداخت شده جهت نمایش تبلیغات در سایت در صورت لغو توسط سفارش دهنده غیر قابل بازگشت خواهد بود.

– در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

نحوه پرداخت:

جهت درج تبلیغات لازم است هزینه مورد نظر خود را به شماره حسابهای زیر واریز کرده و سپس اطلاعات واریزی خود را شامل تاریخ واریز وجه – نحوه واریز وجه {کارت به کارت/واریز به حساب} – نام واریز کننده – شماره فیش یا شماره پیگیری از طریق ایمیل سایت برای ما ارسال کنید تا درخواست شما تایید گردد.

بانک مسکن
  • شماره کارت: 6280231496980755
  • صاحب حساب : پویان ایزدی
  • شماره شبا: IR760140040000013010199688


تماس با ما:

جهت برقراری تماس و مشاوره در مورد درج تبلیغات و نحوه نمایش تبلیغات می توانید از طریق آدرس ایمیل سایت idinads@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس برای تبلیغات: 09383749501