آرایشگر خود باشید 1 (سایه چشم )

 بهاره نوروزی  1396/8/22 سلامتی و تناسب اندام   2391
سایه چشم

سایه چشم

آموزش چندین مدل سایه چشم زیبا ، جدید و مرحله به مرحله ی ساده

در هنگام گیریم و آرایش پس از زدن فن صورت و کرم پودر زیر ساز و پرایمر نوبت به آرایش چشم ها می رسد. آرایش چشم ها از مهمترین مراحل آرایش بوده و تاثیر زیادی بر نتیجه ی نهایی میکاپ خواهد گذاشت. در صورتی که آرایش چشم صحیح انجام شود. زیبایی شما چند برابر خواهد شد اما اگر غلط صورت بگیرد چشم های شما را ریز و بد فرم و چهره را خسته و خواب آلود نشان می دهد. بنابر این اگر طریقه ی صحیح سایه زدن به چشم هارا نمی دانید بهتر است بیخیال این مرحله شده و به زدن ریمل و یا خط چشم ساده اکتفا کنید. به هر حال همه ی مهارت ها با آموزش و تمرین رشد پیدا کرده و شما با تمرین می توانید به آرایشگر حرفه ای خودتان تبدیل شوید.

حواستان به این موضوع هم باشد که بهتر است طریقه ی صحیح آرایش صورتتان را بلد باشید چرا که گاهی برای مهمانی مهم و جشن خاصی به آرایشگاه می روید و آرایشگر ممکن است مهارت کافی را نداشته باشد و با فرم کلی چهره ی شما آشنا نباشد در این صورت آرایشی را روی صورت شما امتحان خواهد کرد که مناسب چهره تان نیست و شما نمی توانید آن طور که باید از میهمانی و عکس ها و تصاویری که بعد از آن به جای می مانند لذت ببرید.

در ادامه چندین مورد آموزش مرحله به مرحله ی تصویری آرایش چشم زیبا به همراه سایه چشم برایتان قرار داده ام. با تمرین، ایده گرفتن و کمی خلاقیت می توانید آرایشگر خود باشید.

خانم های عزیز همان طور که می بینید چشم های مورد بالا پس از آرایش بسیار درشت تر به نظر می رسند. بعد از این که از یک کانسیلر و زیر ساز استفاده شده با یک مدادد مشکی در انتهای گوشه ی خارجی چشم خط چشم نسبتا پهنی مانند شکل در بالا و پایین کشیده شده که سپس با سر انگشت و یا قلمو مخصوص فید شده است. به عمل محو کردن و از بین بردن خطوط مشخص همان طور که در تبدبل مرحله ی دو به سه می بینید فید می گویند. گوشه ی داخلی چشم را کمی براق و لایت کنید و فاصله ی بین این دو نقطه را از رنگ متوسط براق مورد نظرتان که در این مدل طلایی انتخاب شده استفاده کنید. در آخر مژه هایتان را با فر مژه فر کرده وآغشته به کمی پودر بچه کنید و چند مرحله پیاپی ریمل بزنید یا از مژه مصنوعی استفاده کنید. ریمل و مژه مصنوعی در کنار همدیگر هم استفاده می شوند. در هنگام انتخاب مژه مصنوعی نمونه های سه بعدی متناسب با حالت چشم بهترین گزینه می باشند.

این مدل سایه لایت و زیبا بسیار مناسب و کاربردی حالت چشم شمارا زیبا نشام می دهد از دو تن مختلف تیره و روشن کالباسی استفاده شده. دقت کنید کالباسی تیره مانند یک هلال بالای چشم را فرا گرفته است. و در گوشه ی خارجی زخیم تر است. با رنگ های تیره و روشن متناسب دیگر نیز می توانید این کار را امتحان کنید.

ترکیب زیبای طوسی و دودی، در این مدل ابتدا سایه روشن تر و بعد تیره به صورت لکه ای قرار گرفته اند و سپس با برس محو شده و سایه شکل گرفته است. انتخاب سایه متناسب با رنگ چشم موجب بزرگ و جذاب جلوه کردن چشم ها می شود.

قهوه ای طلایی ریسک بسیار پایینی دارد و با بسیاری از چهره ها و رنگ پوست ها و لباس شب ها هم خوانی خوبی پیدا می کند.آرایش چشم بالا بدون خط چشم بوده و در عین حال زیباست. به جای رنگ طلایی هر سایه ی اکلیل دار دیگری در این کار قابل اجراست.

این مدل آرایش مناسب چشم هایی است که تا حدودی پف دار هستند. تیره کردن گوشه ی چشم چشم هارا کمی کوچک می کند.

اینم یه سایه به نسبت غلیظ با رنگ های متفاوت مناسب برای لباس شب مشکی . مورد علاقه ی هنر پیشه های هندی.

بر عکس مدل قبل در مدل بالا با استفاده از 4 تن مختلف کرم و قهوه ای به نوعی چشم فقط گریم شده و حالت زیبا به خود گرفته است. بیشتر اروپاییها این مدل آرایش را می پسندند.

قسمت اول آرایشگر خود باشید به پایان رسید. سعی کردم در آموزش مدل های سایه از سایه های متنوع و کاربردی استفاده کنم. هر کدام از مدل هارا بارها و بارها با رنگ های پیشنهاد شده و پس از آن با رنگ های دلخواهتان تمرین کنید. و پس از این که کارتان تمام شد از صورتتان عکس بگیرید تا با مقایسه تصاویر خود به بهترین حالت آرایش چشم خود دست پیدا کنید.

میکاپ و آرایش نوعی هنر است که در زندگی امروزه به یک مهم تبدیل شده.

موفق و پیروز باشید.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط