آموزش بستن مدل مو ی ساده و زیبا

 بهاره نوروزی  1396/9/30 سلامتی و تناسب اندام   2372
مدل مو

آموزش بستن مدل مو ی ساده و زیبا

چندین نمونه آموزش تصویری بستن مدل مو با ساده ترین وسایل

گاهی برای مرتب کردن و بستن موهایمان عجله داریم و از طرفی می خواهیم موهایمان آراسته و زیبا به نظر برسند. در چنین مواقعی مدل موهای ساده و آسان گزینه های خوبی هستند. از طرفی داشتن تنوع در بستن موها بسیار لذت بخش است و حال و هوای خانم هارا عوض می کند.


حتما بخوانید: آرایشگر خود باشید 1 (سایه چشم )


نمونه های مدل مو که در ادامه آورده شده است روش های بسیار ساده ای برای زیبا تر جلوه دادن و بستن موهای شما هستند. بارها شنیده ام که خانم های عزیز از این شکایت دارند که چرا این طرز مدل موهایی که تصاویر و آموزششان در فضای مجازی وجود دارد برای آن ها جواب نمی دهد و گاهی آن طور که باید از آب در نمی آید.  مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که که امکان دارد قد موها و یا حجم موهای شما شبیه به مدل موی انتخابی تان نباشد و به آن مدل نخورد . بنابر این مدل مویی را انتخاب کنید که مناسب موهای شما باشد.


حتما بخوانید: اشتباهات رایج در آرایشگری و میکاپ


برخی از مدل موهای ساده نیز احتیاج به موهای هایلایت شده و رنگی داشته تا جلوه ی خود را نشان دهد. از طرفی برخی دیگر از مدل موهای ساده احتیاج به آماده سازی مو دارد و باید قبل از این که موهارا مدل دهیم آن ها را با سشوار ، بابلیس و یا بیگودی حالت دار کنیم. پس اگر به جشن و یا میهمانی مهمی دعوت هستید ابتدا موهای خود را شسته و از ماسک موی مخصوصتان استفاده کنید سپس نم موهارا گرفته و اسپری قبل از سشوار را به آن ها بزنید و در هنگام سشوار زدن با برس پیچ فلزی زاویه دست خودتان را رو به بالا بگیرید تا موها حجیم تر و خوش حالت شوند .


حتما بخوانید: بیست و سه ترفند زیبایی و آرایشی کاربردی


طریقه ی سشوار کردن صحیح مدل موی خود را یاد بگیرید. اگر نیاز به بابلیس است  موهایتان را بابلیس کنید. و سپس مدل موهای آموزش داده شده را روی موهای آماده انجام دهید تا زیبا و حرفه ای بنظر برسد. پیشنهاد من به شما این است که در منزل و برای رفتن به باشگاه و موارد معمولی از انواع بافت های زیبا استفاده کنید و مدل هایی که نیاز به سشوار و بابلیس ندارد را انتخاب کنید. سعی کنید موهایتان بدون سشوار خشک شوند و فقط در مواقع ضروری آن ها را با حرارت خشک کنید . موهای سالم و ساده زیباترین مدل مویی است که می توانید داشته باشید.

مربوط به بخش زیبایی سلامتی و تناسب اندام

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط