ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی

 بهاره نوروزی  1396/8/4 اخبار هنرمندان   3458
ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی

مدتی است در رسانه ها شاهد شایعاتی مبنی بر ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی هستیم . و بر اساس این شایعات همایون شجریان همسر خود را طلاق داده و با خانم دولتشاهی ازدواج کرده است.

همایون شجریان متولد سال 54 تهران و خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی و نوازندهٔ تنبک و کمانچه است. وی پسر محمدرضا شجریان و برادر مژگان شجریان می‌باشد. 

سحر دولتشاهی متولد 58 تهران بازیگرِ سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته‌های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می‌باشد. همسر سابق سحر دولتشاهی رامبد جوان مجری محبوب خندوانه پیش از این با نگار جواهریان دیگر بازیگر ازدواج کرده و این در حالی است که هنوز پس از گذشت 3 سال از طلاقش با وی خانم دولتشاهی مجرد می باشد. و اگر این شایعات درست باشد همسر دوم او نیز هنرمند و این بار خواننده و نوازنده است.

این دو به تازگی در کنسرت نمایش سی با یکدیگر همکاری نموده اند. کنسرت نمایش سی یک تئاتر به کارگردانی علی‌اصغر دشتی براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه (زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب) است که در مرداد و شهریور ۱۳۹۶ در کاخ سعدآباد تهران اجرا شده‌است.

در حواشی این تاتر رفت و آمدهای زیادی صورت گرفت که این دو هنرمند به دفعات در کنار یکدیگر دیده شدند که شاید شایعه ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی به وجود آمده نیز بر همین اساس است با این وجود هردو هنوز واکنشی نسبت به این شایعات نشان نداده اند و این سخنان را تایید و یا تکذیب نکرده اند.

همسر همایون شجریان گیتا خوانساری است و این دو در سال 74 ازدواج کرده و پس از 12 سال صاحب فرزندی به نام یاسمین شده اند.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط