افراد مشهور و بازیگران هالیوودی که در کودکی مسخره می شدند

 بهاره نوروزی  1396/9/9 اخبار هنرمندان   985
بازیگران هالیوودی

افراد مشهور و بازیگران هالیوودی که در کودکی مسخره می شدند

این افراد مشهور و بازیگران هالیوودی در مدرسه مورد تمسخر سایرین قرار می گرفتند

بسیاری دیده ایم که در کودکی و در دوران مدرسه برخی کودکان مورد تمسخر و اذیت و آذار سایر بچه ها قرار می گیرند و یا افراد معروف و دانشمندان مشهوری که در دوران مدرسه به سختی از پس تکالیف ساده مدرسه بر می آمدند اما در آینده به دانشمندان مشهور تبدیل شدند و خلاف اتفاقی افتاد که برایشان پیش بینی می شد.

بنابر این اگر در کودکی فردی شرایط سخت و نابسامانی داشته باشد دلیل بر این نمی شود که این شرایط برای او باقی خواهد ماند و او می تواند با تلاش و اراده این تغییرات را به وجود آورد. در ادامه بازیگرانی را می بینیم که مورد تمسخر هم مدرسه ای هایی قرار می گرفتند که حالا آرزوی این را دارند که با آن ها یک عکس بگیرند...

 

 رابرت پتینسون: از بازیگران هالیوودی

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

 پتینسون، بازیگر خوش چهره مجموعه فیلم های”گرگ و میش” که با شخصیت “ادوارد کالن” به اوج شهرت رسید، همیشه مورد تحسین همگان نبوده است. او می گوید در مدرسه اش در بریتانیا، اغلب توسط بچه های مدرسه کتک می خورد ، چرا که رفتاری شبیه “بازیگرها” داشت. او خود ادعا می کند که شبیه احمق ها رفتار می کرد ولی با این حال مسخره کردن او بی جهت ادامه داشت.

 

لیدی گاگا: خواننده مشهور

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

لیدی گاگا اکنون در سراسر دنیا مشهور است ولی به گزارش پارس ناز می گوید در مدرسه، بچه ها او را داخل سطل آشغال می انداختند. همچنین اغلب او را پست می خواندند و در میان عده زیادی افراد او را با نام های بد خطاب قرار می دادند. لیدی گاگا اکنون سازمانی را برای کمک به بچه هایی که مورد تمسخر قرا می گیرند راه اندازی کرده است

 

 جسیکا آلبا : از بازیگران هالیوودی

افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

در حال حاضر جسیکا آلبا یکی از زیباترین زنان هالیوود در نظر گرفته می شود ولی در دوران مدرسه با او برخلاف آن رفتار می شد. او دندان های نامرتب و همچنین لهجه غلیظ امریکای جنوبی داشت و به همین دلیل مورد آزار قرار می گرفت. آزار و تمسخرها آنچنان زیاد بود که پدرش تا مدرسه او را همراهی می کرد تا مورد حمله قرار نگیرد و در ساعت ناهار در اتاق مربیان غذا می خورد تا دخترهای دیگر با او نباشند. او همچنین اظهار داشت که به دلیل وضعیت مالی نه چندان مساعد والدینش نمی توانست لباس ها و یا کوله پشتی زیبا داشته باشد.

 

جاستین تیمبرلیک: خواننده مشهور

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

تیمبرلیک اکنون خواننده بسیار مشهوری است و به ویژه در میان زنان محبوبیت زیادی دارد ولی او در مدرسه به دلیل جوش های بسیار زیاد صورت و موهای عجیبش مسخره می شد. همچنین در جایی که زندگی می کرد فوتبال برای پسرها اهمیت خاصی داشت و از آنجا که وی موسیقی را به فوتبال ترجیح می داد ، بچه ها او را مسخره می کردند.

 

 مایکل فلپس : قهرمان مشهور المپیک

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

مایکل با برنده شدن 8 مدال طلا در المپیک 2008 پکن در رشته شنا به شهرت زیادی رسید. ولی او همشه توجهات مثبتی را به خود نمی دید و اغلب به خاطر گوش های بزرگش، هیکل دراز و باریک و همچنین لکنت زبان مورد تمسخر دیگران قرار می گرفت.

 

 کیت میدلتون : یکی از افراد مشهور خانواده سلطنتی

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

کیت میدلتون که به عنوان همسر پرنس ویلیام دوک کمبریج مشهور شده است اکنون یکی از زنان بسیار مشهور دنیا است ولی این دوشس همیشه مورد تحسین همگان نبود. در مصاحبه ای با یکی از دوستان مدرسه شبانه روزی وی، او گفت میدلتون اوقات خیلی سختی را در خوابگاه دختران داشت و دختران بدجنس چیزهای نامطبوع در تختش می گذاشتند و او اغلب شب ها را در تنهایی و اشک سپری می کرد.

 

جسیکا سیمپسون : خواننده مشهور

افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

برخلاف ستاره های دیگر، جسیکا در مدرسه محبوب بود ولی این موضوع او را از قربانی شدن در برابر آزار و تمسخر دیگران در امان نگه داشت. گروهی از دختران بدجنس او را مورد آزار قرار می دادند، آنها با تخم مرغ به خانه او می زدند و روی دیوارهای پیاده رو خانه اش الفاظ زشت و ناسزا نسبت به وی می نوشتند.

 

تیلور لاتنر: از بازیگران هالیوودی

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

عکس تیلور بارها در صفحه اول مجله سلامت مردان و مجله مشهور پیپل چاپ شده است و شاید سخت بتوان باور کرد که او یکی از آن بچه هایی باشد که در کودکی او را مسخره می کردند! لانتر همیشه می خواست بازیگر شود و در مدرسه نیز همانند بازیگرها رفتار می کرد که از سوی بچه های مدرسه به نظر خنده دار می آمد و مرتب او را مسخره می کردند.

 

ریحانا : خواننده مشهور

 افراد معروف جهان که در کودکی مسخره می شدند

ریحانا اکنون یکی از مشهورترین خوانندگان سراسر دنیا شده است که پوست صاف و زیبای او مورد تحسین قرار می گیرد ولی در دوران مدرسه و در محل تولدش باربادوس ، به دلیل آنکه او صورت “سفیدتری” نسبت به دیگر سیاه پوستان داشت مورد تمسخر و آزار قرار می گرفت.

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط