بیست و سه ترفند زیبایی و آرایشی کاربردی

 بهاره نوروزی  1396/9/23 سلامتی و تناسب اندام   627
زیبایی و آرایشی

بیست و سه ترفند زیبایی و آرایشی کاربردی

این ویدئو شامل مجموعه ای از  نکات جالب میکاب،آرایش ،حفظ سلامت و زیبایی می باشد  (زیبایی و آرایشی)

همه ی خانم ها حتی اگر خیلی هم با دنیای آرایش سر و کار نداشته باشند دوست دارند در حفظ زیبایی و سلامتی پوست و مو و ظاهر خود تلاش کنند و مانع از بین رفتن زیبایی های طبیعی خود شوند. همه ی ما خانم ها در طول روز به موهای خود شانه می زنیم از مواد آرایشی و بهداشتی و انواع پاک کننده ها و شوینده ها استفاده می کنیم. به خاطر این که همه روزه این کارها تکرار می شوند اگر طرز انجام این امور غلط باشد آسیب های جدی به زیبایی و سلامتی ما وارد می شود. از طرفی غیر از مراقبت برخی ترفند ها و رعایت نکات زیبایی موجب زیباتر شدن ما می شود.


حتما بخوانید : ویدئو آموزش میکاپ و آرایش حرفه ای


در ادامه ویدئویی برای شما آورده شده است که در آن ترفند های آرایشی مثل مراقبت از ناخن ها ،پوست و مو، طراحی ناخن، حالت دادن به موها و سشوار کشیدن صحیح ،نرمش هایی برای خوش فرم شدن صورت،تکنیک هایی برای داشتن آرایش زیباتر مثل طرز استفاده جالب از مژه فر کن ، داشتن مژه های پرپشت ترو...


حتما بخوانید: اشتباهات رایج در آرایشگری و میکاپ


 

همچنین این که خوردن چه مواد غذایی برای پوست مفید است و استفاده از چه مواد طبیعی برای زیبایی کدام نقطه بدن کاربردی است و از همه مهمتر این که اگر با آرایش و میکاپ بخوابیم چه بلایی سر صورتمان خواهد آمد.  به شما قول می دهم پس از تماشای این ویدئو در هیچ شرایطی با آرایش نخواهید خوابید.


حتما بخوانید: مراقبت از پوست


 

تماشای این ویدئو را به خانم هایی که به فکر زیبایی سلامتی و شادابی کلیه نقاط بدنشان هستند توصیه می کنم

مربوط به بخش زیبایی سلامت و تناسب اندام

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط