ترفند شیک پوشی

 بهاره نوروزی  1396/9/15 مد و لباس   1186
ترفند شیک پوشی

ترفند شیک پوشی

هشت ترفند و توصیه برای اینکه همیشه شیک و خوش پوش باشیم

همان طور که می دانید موضوع مد موضوعی گذرا بوده و هر آن چه گه امروز مد باشد ممکن است مدتی بعد دمده و زشت به نظر برسد. اما در طی سالیان دراز برخی قوانین در نحوه ی لباس پوشیدن و استایل و تیپ همواره حضور داشته اند و اگر ما این قوانین را بیاموزیم و رعایت کنیم . همواره و تحت هر شرایطی خوش تیپ و شیک به نظر خواهیم رسید. در ادا ساده آورده شده که با رعایت آن ها می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم.مه هشت ترفند و راهکار

ترفند شیک پوشی 1.در استایل تان تعادل ایجاد کنید

آیا دوست دارید لباسی گشاد و آزاد بپوشید، اما نگران این هستید که لباس روی تن تان بد فرم به نظر برسد؟ یا چاق دیده شوید؟ تنها کاری که باید انجام دهید ست کردن آن با یک لباس تنگ و چسبان است. مثلا: می توانید زیر ژاکت گشادتان، بلوز یا تاپ تنگی بپوشید یا پلیور گشادتان را با شلواری تنگ ست کنید.

ترفند شیک پوشی 2.خیاطی را انتخاب کنید که چشم بسته به او اطمینان داشته باشید

شلوار مد نظرتان را بعد از مدت ها پیدا کرده و خریده اید. اما برایتان کمی بلند بوده یا این که کاملا اندازه تن تان نیست. اکنون وقت آن رسیده که به خیاط تان مراجعه کنید. او باید دقیقا بداند شما چه چیزی می خواهید. اگر لباس مورد پسندتان در چوب لباسی بسیار عالی دیده می شود، اما در تن شما خوب نمی ایستد ماجرای شما پایانی تلخی خواهد داشت. حتما برای اصلاح لباس هایتان پیش خیاط بروید. حتی در صورت امکان لباس های مناسب با سایز خودتان را سفارش دهید. زمانی که سرشانه های لباس و قد دامن تان مناسب تن شما بوده و قد شلوارتان مناسب با کفشی که می پوشید تنظیم شود؛ زیباتر و شیک تر به نظر خواهید رسید.

 

ترفند شیک پوشی 3.در انتخاب لباس های زیر، کیفیت و راحتی را جزء اولویت ها قرار دهید

لباس زیری که می پوشید به اندازه لباس تان اهمیت دارد. اگر با لباس زیرتان راحت نباشید، راحت ترین شلوار جین و تی شرت برای شما به ناراحت ترین لباس ها تبدیل خواهند شد. دقت کنید که لباس زیرتان در لباس تان رد یا خطی به جای نگذارد. در انتخاب سوتین به مناسب بودن با سایز سینه و راحتی توجه کنید. سوتین نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد. زیرا باعث می شود سینه هایتان بد فرم به نظر برسند. در نتیجه، لباس تان هم آن طور که انتظار دارید روی تن تان نمی خوابد.

ترفند شیک پوشی 4.لباس تان را با یک گردنبند یا شال تکمیل کنید

بعضی اوقات هر لباسی که بپوشیم حس می کنیم چیزی ناقص است. در این مواقع گردنبند، گل سینه، زیور آلات یا دستمال گردن می توانند به کمک مان بیایند. ساده ترین لباس ها هم با یک گردنبند زیبا یا گوشواره ای ظریف بیش تر به چشم می آیند. زیورآلات را بر اساس مدل مو و بزرگی یقه لباس تان به درستی انتحاب کنید. طوری که جلوه آن ها از بین نرود.

ترفند شیک پوشی 5.بدن تان را بپذیرید

مجبور نیستید هیکلی مشابه مدل های روی جلد مجلات داشته باشید. همه ما می دانیم که گاها ترفند«بعدا لاغر می شوم» هنگام خرید کردن به دردمان می خورد. به جای این جمله نادرست با بررسی دقیق هیکل تان می توانید لباس هایی را انتخاب کنید که انحنای بدن تان را به خوبی نشان داده و قسمت های بد فرم را می پوشاند.

 

ترفند شیک پوشی 6.در مقابل جاذبه تخفیف ها مقاومت کنید

پر کردن کمد لباس هایتان با چیزهایی که تنها به دلیل ارزان بودن آن ها را خریده اید، همیشه هم فکر خوبی نیست. از آن جایی که تخفیف ها عادت های مصرف کنندگی ما را به نمایش می گذارند شاید دوری کردن از آن ها برای شما تصمیم صحیح تری باشد. مطمئنا داشتن کمد لباسی مرتب که همه لباس هایش را می پوشید برای شما بهتر است. می توانید لباس هایی را که نمی پوشید به نیازمندان داده و یا با دوستان تان عوض کنید.

ترفند شیک پوشی 7.مشکی رنگ نجات بخش است

همه ما در شرایطی قرار گرفته ایم که نمی دانیم باید چه بپوشیم. در چنین زمان هایی رنگ مشکی ما را نجات خواهد داد. این رنگ مناسب همه افراد است از این رو محبوبیت فراوانی دارد. اگر نمی خواهید کلا مشکی بپوشید می توانید تناژهای متفاوتی از این رنگ را با هم ست کنید و یا با بافت ها و پارچه های مختلفی به آن جلوه بیش تری بدهید.

ترفند شیک پوشی 8.کیف تان را متناسب با کاربردش انتخاب کنید

هنگام انتخاب کیف مطمئن هستید که فاکتورهایی مانند: جنس، دوخت و کیفیت را در نظر گرفته اید. آیا زمینه های کاربری را نیز مد نظر داشته اید؟ برای کسانی که بطری آب، کتاب، کیف پول و خوراکی هایشان را همیشه با خود همراه دارند، کیف های بزرگ انتخاب های بهتری هستند. افرادی که دوست ندارند کیف شان را زیاد سنگین کنند می توانند از کیف های با سایز کوچک تر استفاده کنند.

 امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

ققنوس

بسیار عالی و منطقی ممنون

1396/9/13

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط