تزئین دکوراسیون دیوار 1

 بهاره نوروزی  1396/8/13 خانه و دکوراسیون   1640
تزئین دکوراسیون دیوار

تزئین دکوراسیون دیوار 1

ایده هایی جالب برای رنگ آمیزی و تزئین دکوراسیون دیوار، قسمت اول

دیوارها نقش بشیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند چرا که نسبت به سقف و کف دید واضح تری در فضا به دیوارها می شود. برای تزئین دکوراسیون دیوار مهم ترین کار رنگ دیوار است به طوری که گاهی انتخاب یک رنگ و یا کاغذ دیواری زیبا به تنهایی بهترین تزئین دکوراسیون دیوار محصوب می شود.

برای به وجودد آوردن تغییر در دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از رنگ آمیزی دیوارها آغاز کنید. می توانید هریک از دیوارهارا به یک رنگ در آورید. رنگ های زیبا و مناسبی که با یکدیگر تناسب دارند و یا می توانید از کاغذ دیواری های جالب استفاده کنید. یا از هردو روش به همراه یکدیگر.

برای آن که زیبایی دیوارهای شما چند برابر شود و خودتان خالق این زیبایی باشید می خواهم به شما روشی آموزش دهم که با استفاده از رنگ به سادگی روی دیوارها نقش و نگار زیبا به وجود آورید و دیوارهای منزلتان را از یکنواختی خارج کنید.

برای این کار مانند تصویرر زیر نوار چسب های کاغذی را به هر شکلی که دوست داشتید روی دیوار بزنید سپس فضاهای به وجود آمده بین نوارهارا به راحتی با قلتک رنگ کنید. نگران این نباشید که رنگ ها روی نوارها بخورد و از خط خارج شود چرا که وقتی کار رنگ آمیزی دیوار به طور کامل تمام شد و رنگ ها خشک شد این نوارهای کاغذی را به آرامی از دیوار جدا می کنیم. این مرحله بسیار جالب و هیجان انگیز است. و شما شاهد دیوار زیبایی خواهید بود که خودتان به تنهایی آن را خلق کردید.

در تصویر زیر تنها از یک رنگ برای رنگ آمیزی استفاده شده. به همین خاطرر کار رنگ آمیزی خیلی راحت است و قلتک را خیلی راحت روی تمام سطح می کشیم.

در تصویر بعد تمامی مراحل کار به همین صورت است ولی از دو رنگ طوسی زیبا استفاده شده است.

می توانید خودتان چسب ها را بزنید و برای رنگ آمیزی از بچه ها کمک بگیرید تا دیوار اتاق خواب و یا مهد کودکشان را رنگ کنند این کار بسیار به رشد خلاقیت کودکان و ایجاد خود باوری در آن ها کمک خواهد کرد.

نمونه ای دیگر که از دو رنگ طوسی و زرد اکر استفاده شده برای دیوار اتاق خواب.

در ادامه نمونه طرح های دیگر از این سبک کار را می بینیم.طرح زیر بسیار ساده و شیک است و برای راهرو ها و دیوارهای تکی مناسب می باشد.در این کار از نوار چسب ها با دو قطر متفاوت استفاده شده. ولی زدن آن ها اده و با کمی زاویه بی نظم از بالا به پایین است. از یک رنگ هم استفاده شده.

می توانید از این روش برای رنگ آمیزی سایر وسایلتان نیز استفاده کنید. تا موجب تنوع و نو شدن وسایل و چیدمان منزلتان شوید.

در قسمت اول به  آموزش رنگ آمیزی و تزئین دکوراسیون دیوار به روش بالا پرداختیم در قسمت های بعدی راه کار های جالب تری را برای شما خواهیم آورد. با ما همراه باشید.

>> نوشته شده توسط bhn <<

 

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط