تست شخصیت شناسی از روی انتخاب المان چشم

 بهاره نوروزی  1396/10/7 مشاوره و روانشناسی   1565
شخصیت

این تصویر مربوط به تست شخصیت شناسی است. شخصیت شما و دیدگاهتان به جهان اطراف تاثیر مستقیمی روی انتخاب هایتان دارد. با انتخاب مدل چشم مورد نظرتان از لحاظ روانشناسی بیشتر با شخصیت خود آشنا شوید.

چشم سمبل نمادین نگاه افراد به دنیاست. شما می توانید این تست را برای دیگران نیز امتحان کنید. ما با توجه به مدل چشم انتخابی به شما می گوییم که چه شخصیتی دارید.

 


حتما بخواند: تست روانشناسی نوع رابطه زن و شوهری


 

انتخاب چشم شماره یک : از نظر شخصیت شناسی شما شخصیت عاطفی و مهربان دارید

شما انسانی هستید با قلبی بزرگ و درهای قلب شما به روی تمامی انسان ها باز است. شما با مهربانی به افراد جدیدی که می خواهند وارد زندگی و قلبتان بشوند خوشامد می گویید و قلب شما فقط بر روی کسانی بسته است که احتمال می دهید به شما یا به افراد مهم زندگیتان آسیب برساند. معمولا برای مقابله با مشکلات زندگی خودتان دست به کار می شوید و کمتر درد و مشکلاتتان را به دیگران نشان می دهید. با وجود سختی هایی که خود دارید مایل هستید تا موجب آرامش کسانی باشید که به شما احتیاج دارند. برای شما مهمترین چیز این است که عامل لبخند دیگران باشید.

انتخاب چشم شماره دو: از نظر شخصیت شناسی شما شخصیت داوطلب هستید

شما همانطور که دوست دارید و صلاح می دانید در جامعه رفتار می کنید و حرف دیگران برایتان اهمیتی ندارد. اعتماد به نفس خوبی دارید و معمولا از اینکه مشکلاتتان را بروز بدهید طفره می روید. نمی توانید نسبت به اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد بی تفاوت باشید و اگر به کمک شما نیازی باشد شما داوطلبانه به کارهای انسان دوستانه روی می آورید. تعاملات اجتماعی خوبی دارید و دیگران از کنار شما بودن لذت می برند.

انتخاب چشم شماره سه : فردی تحت تاثیر گذشته

شما فردی هستید که همواره در گذشته به سر می برید و زیاد به اتفاقاتی که در قبل رخ داده است فکر می کنید. به سختی می بخشید چرا که نمی توانید فراموش کنید با این حال فرد انعطاف پذیری هستید و می توانید خودتان را با وجود بدبینی که دارید وفق دهید. تجربیات در زندگی شما مهمترین داشته هایتان است و با توجه به آن ها عمل می کنید. بنابر این با شخصیت محتاطی که دارید معمولا کمتر از دیگران دچار اشتباه می شوید.

انتخاب چشم شماره 4 : فردی فلسفی

شما نگاه عمیقی به زندگی دارید و جوانب هر چیز را به خوبی می سنجید. در رویارویی با هر شرایطی جوانب خوب و بد آن را بررسی می کنیدو به بهترین شکل تصمیم می گیرید. معمولا زیاد فکر می کنید و در میان انبوهی از تفکرات غوطه ورید. برای شما زندگی مانند پازلی است که مدام در حال چیدن قطعات آن هستید.

انتخاب چشم شماره پنج : مرموز و اسرار آمیز

 ابتدا صبر می کنید تا همه نظرشان را اعلام کنند و بعدا نظر می دهید.  هیچگاه شخصیت واقعیتان را به افراد نشان نمی دهید. واکنش شما معمولا در شرایط مختلف متفاوت خواهد بود . برخی پیش می آید که رفتار شما برای دیگران گیج کننده است. شما نمی خواهید به سادگی سفره ی دل خودتان را برای هر کسی باز کنید. معمولا از نظر احساسی تنها هستید و دنیای درونی تان دست نخورده باقی مانده است.

انتخاب چشم شماره شش : شما فرد حساسی هستید

شما فرد بسیار زود رنج و حساسی هستید. به سادگی می خندید و به سادگی اشک می ریزید. چرا که بیشتر از دیگران نسبت به اتفاقات اطرافتان تاثیر می گیرید. شما احساسات قوی دارید . آگاهی و دقت نظرتان نسبت به دور و برتان زیاد است.


حتما بخوانید: تست روانشناسی سنجش میزان افسردگی


 

معمولا زودتر از سایرین وقایع را درک می کنید. حافظه شما بسیار قوی است و در شرایط بهترین و سریعترین واکنش را از خود نشان می دهید.

انتخاب چشم شماره هفت : شما فردی پر انرژی هستید

شخصیت شما بسیار پر انرژی است و احساساتتان نسبت به سایرین شدید ابراز می شود شما عاشقی پر حرارت هستید و فردی که از او تنفر دارید برایتان مرده تلقی می شود. از این که احساساتتان را با شدت هر چه تمام تر بروز بدهید ترسی ندارید. معمولا برای جنس مخالف جاذبه ی زیادی دارید و آن ها به سمت شما بسیار جذب می شوند. خیلی سریع و راحت نظرتان را بیان می کنید و آخرین فردی هستید که از کاری نا امید می شوید.

انتخاب چشم شماره هشت : شما فردی غیر عادی هستید

فردی که در شرایط یکسان بسیار متفاوت با دیگران واکنش نشان خواهد داد. معمولا غیر عادی و عجیب به نظر می رسید و بسیار غیر قابل پیش بینی عمل می کنید. از سنت ها بیزارید و طرفدار زندگی هرچه مدرن تر می باشید. قوانین و قوائد برای شما بی ارزش است و ترجیه می دهید مسائل را با قوانین خودتان که آن ها نیز در لحظه به ذهنتان می آید رفع و رجوع کنید. معمولا به دلیل متفاوت بودنتان تنهایید و ارتباط برقرار کردن از سخت ترین امور زندگیتان است.

انتخاب چشم شماره نه : شما فردی بسیار شهودی و بصری هستید

از جمله افرادی هستید که به دنبال اثبات فرمول های ریاضی می باشید. ترجیح می دهید خودتان به ورزشگاه رفته و شاهد مسابقه باشید. به لمس وقایع علاقه مند هستید. به شدت توانایی تاثیر گذاری بر روی افراد را دارید . اگر فردی در تلاش باشد تا روی شما تاثیر بگذارد به طرز باور نکردنی شما در انتها نظر او را تغییر داده اید. به سادگی مسائل را نمی پذیرید و در مورد هرچیز به دنبال دلیل می باشید.

مربوط به بخش روانشناسی و مشاوره

منبع : troab

 

 

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط