تغییرات دکوراسیون منزل

 بهاره نوروزی  1396/9/4 خانه و دکوراسیون   937
تغییرات دکوراسیون

تغییرات دکوراسیون منزل

تصاویر جالب از قبل و بعد تغییر دکوراسیون منزل

با پیشرفت دکوراسیون داخلی و نوآوری های به وجود آمده در این صنعت آمیخته با هنر بسیاری از ما هوس می کنیم تا تغییراتی در دکوراسیون داخلی منزلمان به وجود آوریم . و نظم و زیبایی و سهولت در کارایی فضای سکونتمان را افزایش دهیم. گاهی تنها با قرار دادن چند قفسه ساده چنان تغییری در چیدمان به وجود می آید که باورمان نمی شود. امروزه دیگر برای تزیین فضا تنها استفاده از قاب عکس و تابلو منظره کافی نیست. در سبک های طراحی دکوراسیون جدید خود اشیا و وسایل تغییر پیدا می کنند و خود منظره و تصویری بدیع را به وجود می آورند. برای مثال یک مورد خیلی ساده تصویر زیر است.

توجه کنید که این قسمتی از یک حمام و محل قرار گرفتن شامپوها و وسایل شوینده است و برای تزئین آن از کاشی کاری یا هر نوع کار سختی استفاده نشده تنها ظرف نگهداری مواد شوینده این تغییر زیبا را به وجود آورده.

پیشنهاد من به شما این است که از تغییرات ساده و کوچک آغاز کنید. برای مثال از میز کنار تختتان شروع کنید و دکوراسیون آن را با گل و گلدان و قاب و ایده های نو تغییر دهید و حتما فراموش نکنید که عکس قبل و بعد نمونه کار خود را تهیه کنید . چرا که این کار خیلی جالب و هیجان انگیز است.

خیلی ها از جمله من علاقه مند هستند تا قبل و بعد تغییرات دکوراسیون داخلی را تماشا کنند تا علاوه بر گرفتن ایده متوجه چگونگی انجام این تغییر و مراحل آن شوند . همچنین این کاز بسیار لذت بخش است.

برای به وجود آوردن تغییرات دکوراسیون داخلی اهداف بسیاری مد نظر است. گاهی زیبایی و گاهی افزایش فضا و یا نظم دهی ابزار و وسایل . اما تغییراتی که همه ی این ها زا در بر دارد و در آن ساختار کلی نیز تغییر می کند تغییرات کلی می باشد.

از یک تغییر کوچک تا یک تغییر کلی می تواند تاثیر بسیار زیادی در روحیه اعضای منزل به وجود آورد و موجب به وجود آمدن تنوع شود. حتی گاهی دیده شده که تغییرات در دکوراسیون داخلی موجب کاهش افسردگی و افزایش امید به زندگی شده است.

در ادامه تصاویر زیبایی از قبل و بعد تغییرات دکوراسیون داخلی برایتان آورده ایم.

تغییر دکوراسیون در ورودی منزل با چیدمان وسایل :

همان طور که می بینید رنگ دیوارها تغییر کرده و از دیوارکوب سفید در کنار رنگ آبی استفاده شده که موجب افزایش روشنی ورودی شده است. استفاده از رخت آویز و کنسول و فرش زیبایی این تغییررا دو چندان کرده است.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه

برای این تغییر جالب است که تنها با تغییر رنگ کابینت ها و نصب دسته جدید و صفحه جدید روی آن ها چقدر نمایشان عوض شده است. باورتون می شود این ها همان کابینت های بالا باشند؟

تغییر در دکورایون سرویس بهداشتی

واقعا با این تغییرات آن ها دارای یک سرویس بهداشتی زیبا و دلپذیر شده اند. روشویی های مدرن بسیار جادار و زیبا می باشند اما حواستان باسد که در مناطق شرجی این روشویی ها به سرعت پوسیده می شوند و اگر از آن ها در سرویس خود استفاده می کنید باید مواظبشان باشید و کف سرویس را با طی تمیز کنید . نه اینکه مدام با آب شست و شو دهید. نمونه هایی از آن ها وجود دارد که ضد آب هستند اما همان ها نیز زیبایی خود را به مرور زمان از دست می دهند نمونه هایی هم هستند که تا پایین ادامه پیدا نمی کنند و روی دیوار نصب می شوند.

نمونه ی زیر با کمترین هزینه و تنها اضافه کردن قاب و سرویس آینه وشیرآلات و گلدان این تغییر به وجود آمده.

به نظر من قبلی هم بد نبود اما سرویس جدید مجهز تر وزیباتر است.

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

یک تخت جدید به همراه رنگ جدید،چوبکاری ها و نصب پرده ،واقعا اتاق خواب جدید دلپذیرتر شده است.

به نظرتون خیلی جالب نیست که دو طرف تخت پنجره قرار بگیرد ؟

تغییر دکوراسیون پذیرایی

با خرید یک دست مبلمان جدید به کلی فضای پذیرایی خود را تغییر دهید. مبلمان اصلی ترین وسایل پذیرایی هستند که در ادامه خرید آن ها شما باید وسایل تزئینی و قاب عکس و پرده را متناسب با آن ها انتخاب کنید . در تصویر زیر دقت کنید که استفاده از مبلمان ال مناسب نبوده و مبلمان جدید به مراتب کاربری بهتری دارد. چرا که تمامی فضارا در برگرفته و نظم بصری بهتری دارد.

 

تغییرات کلی و جزئی

این تغیرات کلی با تغییر در ساختار به وجود می آیند برای مثال در نمونه زیر دیوار خراب شده و ورودی منزل بزرگتر شده و کف و دیوارها نیز تغییر کرده است.این تغییرات به نسبت هزینه های زیادی در پی دارد. هزینه ی تخریب و انتقال نخاله ،مصالح و ساخت و ساز را باید به خرید متریال و نصب آن ها و بما به نیاز خرید وسایل جدید اضافه کرد.

 در تصویر زیر تنها با تغییر در رنگ پله ها و استفاده از دیوارکوب چوبی این راه پله را از فضایی مرده به فضایی زنده تبدیل کرده است.

نصب یک شومینه جدید و به وجود آوردن تغییرات ریز

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط