تیپ زمستانه پسرانه

 بهاره نوروزی  1396/8/6 مد و لباس   2378
تیپ زمستانه

چندین مدل تیپ زمستانه زیبا مخصوص پسر بچه های خوشتیپ و فشن

مدلینگ و فشن سال هاست که در حوزه ی کودکان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است. لباس اصلی ترین بعد ظاهری انسان بوده که بسیار بسیار بر جنبه های شخصی و اجتماعی تاثیر گذار است. چرا که چهره، قد و سایر ویژگی های ظاهری به طور طبیعی به انتخاب خود فرد نیست اما طریقه ی لباس پوشیدن نشان دهنده تشخیص و سلیقه ی خود فرد است.

اگر مروری بر کتاب های روانشناسی و شخصیت شناسی داشته باشیم افراد موفق در هر شغل و موقعیتی معمولا بسیار خوش لباس هستند. و ما هنگامی که با فردی برای اولین بار ملاقات می کنیم طریقه ی لباس پوشیدن این فرد بیشترین تاثیر را بر جای می گذارد. و ثابت شده که خانم ها بیشتر جذب آقایان خوشتیپ و خوش صحبت می شوند تا خوش چهره.

بسیار شنیده ایم که در توصیف فردی می گویند او به صورت ذاتی بسیار خوشتیپ است. و این حرف معنای دیگری ندارد جز این که او در کودکی لباس مناسب پوشیدن را از پدر و مادر خود آموخته است.  اگر ما به کودکان خود بیاموزیم که چگونه مناسب و زیبا لباس بپوشند. اعتماد به نفس آن هارا افزایش داده و تاثیرات خوب این کار را در بزرگسالی آن ها و موفقیتشان خواهیم دید. فردی که از کودکی ظاهرش توسط اطرافیان تایید شده باشد لزومی نمی بیند که عدم اعتماد به نفس خود را در بزرگسالی با پوشیدن لباس های گرانقیمت و صرفا مارک جبران کند. چیزی که ما امروزه بسیار شاهد آن هستیم.

بسیاری از مادران شکایت از این می کنند که پسر بچه هایشان در سرما لباس گرم زمستانی خود را از تن خارج می کنند. اگر این لباس ها به درستی انتخاب شوند و جنس و طرح زیبا و نرم داشته باشند و شما از فرزندتان هنگام پوشیدن این لباس ها تعریف کنید این انتفاق دیگر نخواهد افتاد. در ادامه نمونه هایی از تیپ زمستانه جهت گرفتن ایده برای شما آورده ایم.

>> نوشته شده توسط bhn <<

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط