درمان جوش های صورت و چاقی با رژیم فوری و طلایی دو هفته ای

 بهاره نوروزی  1396/8/16 سلامتی و تناسب اندام   1287
رژیم فوری

درمان جوش های صورت و چاقی با رژیم فوری و طلایی دو هفته ای

با این رژیم فوری و طلایی در کمتر از دو هفته پوستی صاف و اندامی زیبا داشته باشید

ممکن است برای شما هم پیش آماده باشد که به طور ناگهانی متوجه شده باشید که در کمتر از دو هفته آینده جشن،مراسم و یا قرار مهمی در پیش خواهید داشت و در این میان جوش های روی صورتتان شما را اذیت می کند و می خواهید با سرعت هرچه بیشتر این جوش هارا نابود کنید. در این جا من برای شما دستور رژیمی فوری را آورده ام که در میان پزشکان تب سنتی به رژیم عروس خانم ها معروف است چرا که با انجام آن به طور فوری علاوه بر زیبایی پوست موجب بهبودی در تناسب اندام نیز خواهد شد.

برای برطرف کردن جوش های صورت دو عامل تاثیر گذارند.  عوامل خارجی و عوامل داخلی. عوامل خارجی مثل آلودگی هوا و استفاده طولانی مدت از لوازم آرایش و بسته شدن منافذ سطح پوست و عوامل داخلی مثل استفاده از خوراکی های چرب. برای عوامل خارجی توصیه های زیادی وجود دارد مثل استفاده از ضد آفتاب و شوینده ای ملایم و ماسک های زیبایی طبیعی و غیر طبیعی. عوامل داخلی به عملکرد اندام های داخلی و عملکرد اندام های داخلی به ژنتیک و خوراکی ها بستگی دارد.همان طور که می دانید کبد سر منشا بیشتر مشکلات پوستی است و با پاکسازی کبد می توان پوستی صاف، شفاف و زیبا داشت.

بدن انسان برای رشد و سلامتی در طول روز به تمامی گروه های غذایی نیاز دارد اما این رژیم فوری برای مواقع خاصی است که شما نیاز دارید سریع به فرم ایده آل برسید. در این رژیم کافی است شما دو هفته فقط و فقط دو نوع خوراکی میل کنید. نخود آب پز که برخی به آن نخود آب و جو آب پز رقیق که برخی به آن ماءالشعیر نیز می گویند. روش تهیه این دو خوراکی به این گونه است که شما نخود هارا در آب خیس کرده و چندین بار آب آن را تعویض می کنید تا نفخش گرفته شود و سپس در زود پز به همراه اندکی نمک و آب می پزید. وقتی نخود ها کاملا پخته شدند نخود آب شما آمادست می توانید به آن کمی ادویه و آویشن هم بزنید ولی اگر نباشد تاثیرش بهتر است. جو هارا نیز در آب خیس کرده و پس از مدتی به همان صورت در زود پز می پزید. هر دوی این خوراکی ها باید آبدار باشد و شما دو هفته صبح و ظهر و شب و میان وعده فقط و فقط باید آب و این دو خوراکی را بخورید.

تاثیراتی که این رژیم فوری روی شما دارد این است که بدون گرسنگی کشیدن در کمتر از دو هفته کبد شما پاکسازی شده و خودتان شاهد بهبود وضعیت پوست و تناسب اندامتان می شوید.

به صورت مداوم صلاح نیست که این رژیم را بگیرد و فقط در مواقع فوری و اضطراری از آن استفاده کنید. اگر قصد گرفتن این رژیم را کردید با اراده و انگیزه دو هفته ای به اهداف خود برسید.

امیدوارم مطلب فوق مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد.

>> نوشته شده توسط bhn <<

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط