روش آسان رفع تیرگی زانو و آرنج

 بهاره نوروزی  1396/8/29 سلامتی و تناسب اندام   2339
تیرگی زانو و آرنج

روش آسان رفع تیرگی زانو و آرنج

آسان ترین و سریع ترین روش خانگی رفع تیرگی زانو و آرنج

زانو و آرنج به دلیل اینکه ساییده شده و برخورد بیشتری با محیط دارند پوست زخیم تری داشته و معمولا رنگ پوست آن ها تیره تر از سایر نقاط بدن است و هرچه رنگ دانه های پوست بیشتر باشد و به تعبیری رنگ پوست تیره تر باشد این تیرگی ها چشمگیرتر است . این تیرگی موجب رنجش خاطر شده و جلوه ی زشتی خواهد داشت. روش های بسیار زیادی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد. برخی از این روش ها طبیعی و برخی شیمیایی می باشد. استفاده از این روش ها هر چقدر که آسان تر بوده و دم دست تر باشد مناسب تر است چون که استمرار در انجام آن بیشتر می باشد.

بهتر است به جای این که چندین روش را امتحان کنید یک روش امتحان شده را چندین مرتبه تکرار کنید.

بهترین راه برای برطرف کردن سیاهی زانو و آرنج استفاده از ترکیب شکر و لیمو ترش می باشد. دو قاشق شکر را با دو قاشق آب لیمو ترش مخلوط کرده و به صورت دورانی با ابر یا کیسه روی مناطق بکشید. می توانید یک لیمو تازه را قاچ کرده و مقداری شکر را در ظرفی ریخته و لیمو را در شکر زده و روی نقاط بکشید. استفاده از شکر دانه درشت و آب لبموی تازه به مراتب بهتر است . لیمو ترش خاصیت سفید کنندگی داشته و شکر باعث لایه برداری می شود.

می توانید یک شیشه کوچک لیمو ترش و ظرف در بسته ای از شکر را همواره در حمام نگهداری کنید . اگر حداقل هفته ای یک بار این کار را انجام دهید در کمتر از یک ماه رنگ پوست شما از این رو به آن رو می شود. شما این تغییر را در همان دفعه ی اول نیز احساس خواهید کرد.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

سیدوحیدمددی

واقعا عالیه...

1396/9/2

وانیا جوان

بسیار عالی هستش مرسیییییییییییییییی

1396/12/14

سارا گلی

خوش به حالم پوست دست و پاهام سفیده

1397/4/21

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط