رژیم جنرال موتورز شما را تنها در هفت روز 8 پوند لاغر خواهد کرد

 بهاره نوروزی  1397/8/13 اخبار هنرمندان   641
رژیم جنرال موتورز شما را تنها در هفت روز 8 پوند لا

رژیم جنرال موتورز

بنابر گزارش جنرال موتورز، رژیم جنرال موتورز توسعه یافت تا به کارمندان خود کمک کند وزن خود را کاهش دهند و از احساس سالم بودن لذت ببرند. گفته می شود جی ام در رژیم خود با اداره دارو و غذا و دپارتمان کشاورزی آمریکا همکاری داشته است و برای اولین بار در مرکز تحقیقات جان هاپکینز در سال 1985 مورد آزمایش قرار گرفته بود.

از آن زمان به بعد این روش کاهش وزن که "رژیم سوپ کلم" و "رژیم دوستدار قلب" نیز نامیده می شد، بسیار مشهور شده است. گفته می شود این برنامه دارای اصولی است که کالری غذاهایی که می خورید آنقدر کم است که در حین خوردن غذا سوخته می شود. افرادی که این رژیم را گرفته اند بین 4/5 تا 8 کیلوگرم در طی یک هفته کم کرده اند

مشخصات رژیم جنرال موتورز ( جی ام )


در هر هفت روز 6 الی 7 لیوان آب خواهید نوشید .

 

رژیم,رژیم لاغری,رژیم لاغری برای کاهش وزن,روز اول رژیم لاغری جنرال موتورز 2017

روز اول رژیم جنرال موتورز 2017

می توانید هر میوه ای به جز موز بخورید. هیچ محدودیتی در تعداد میوه وجود ندارد؛ هر چقدر می خواهید میوه بخورید. توصیه می شود در روز اول به مقدار زیادی هندوانه بخورید. فقط به یاد داشته باشید اگر خود را به خوردن هندوانه محدود کنید ، دیرتر به وزن مطلوب خود می رسید.

 

 

رژیم,رژیم برای کاهش وزن,رژیم لاغری جنرال موتورز برای کاهش وزن,روز دوم رژیم لاغری جنرال موتورز 2017

روز دوم رژیم جنرال موتورز

در روز دوم به جای میوه ، سبزیجات مصرف می کنید. فرقی نمی کند می توانید هم به صورت خام و هم به صورت پخته بخورید و هیچ محدودیتی در مقدار و نوع سبزیجاتی که می خورید وجود ندارد. می توانید برای صبحانه سیب زمینی پخته شده بخورید و اگر دوست داشته باشید کمی کره بزنید. این کار به شما کمک می کند تا کربوهیدرات لازم را دریافت کنید. سبزیجات غنی از مواد مغذی و فیبر می باشند و بیشتر آنها بدون کالری هستند.

 

 

رژیم,رژیم لاغری,رژیم لاغری برای کاهش وزن,رژیم لاغری جنرال موتورز برای کاهش وزن,روز سوم رژیم لاغری جنرال موتورز

روز سوم رژیم جنرال موتورز

امروز می توانید به جز موز و سیب زمینی ترکیبی از میوه ها و سبزیجات میل کنید. سیب زمینی دیگر لازم نیست چون می توانید کربوهیدرات لازم را از میوه ها دریافت کنید. در این مرحله بدن آماده می شود تا فرآیند کاهش وزن را شروع کند.

 

 

رژیم,رژیم لاغری برای کاهش وزن,رژیم لاغری جنرال موتورز برای کاهش وزن,روز چهارم رژیم لاغری جنرال موتورز

روز چهارم رژیم جنرال موتورز

منوی اصلی امروز عبارتند از موز، شیر و سوپ. امروز می توانید هشت عدد موز و سه لیوان شیر بخورید. اگر دوست داشتید می توانید سوپ بیشتری بخورید. موز مهم است چون پتاسیم و سدیم لازم را که در روزهای گذشته از دست رفته است برای بدن تامین می کند.

 

 

رژیم,رژیم لاغری,رژیم لاغری جنرال موتوروز برای کاهش وزن,روز پنجم رژیم لاغری جنرال موتورز

روز پنجم رژیم جنرال موتورز

امروز می توانید گوشت گاو و گوجه فرنگی بخورید : 6 عدد گوجه فرنگی و 300 گرم گوشت گاو. همه این مقدار گوجه فرنگی باید در این روز خورده شود اما لازم نیست حتما همه این مقدار گوشت مصرف شود. افزایش جذب آب به فرایند پاک سازی بدن کمک می کند. گوشت هم آهن و هم پروتئین لازم را تامین می کند و گوجه فرنگی هم فیبر لازم را تامین می کند.

 

 

رژیم,رژیم لاغری,رژیم لاغری برای کاهش وزن,رژیم لاغری جنرال موتورز برای کاهش وزن,روز ششم رژیم لاغری جنرال موتورز

روز ششم رژیم رژیم جنرال موتورز

امروز هم باید دوباره گوشت بخورید اما به جای گوجه فرنگی باید از دیگر سبزیجات استفاده کنید. ممکن است هر چقدر که دلتان خواست بخورید. توجه کنید که تا امروز بدن وزن زیادی را از دست داده است .

 

 

رژیم لاغری,رژیم لاغری جنرال موتورز,روز هفتم رژیم لاغری جنرال موتورز

روز هفتم رژیم جنرال موتورز

در آخرین روز از این برنامه، می توانید برنج قهوه ای، آب میوه و سبزیجات بخورید. اگر تا به امروز به طور کامل این رژیم را گرفته اید پس بدن شما کاملا سم زدایی شده است  و 4/5 تا 8 پوند از وزن شما کاهش یافته است.

 

.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط