زنان جذاب برای مردان چه کسانی هستند؟

 بهاره نوروزی  1396/8/21 مشاوره و روانشناسی   1095
زنان جذاب برای مردان چه کسانی هستند؟

زنان جذاب برای مردان چه کسانی هستند؟

ویژگی های زنان جذاب و آن چه موجب جذب مردان می شود

همانطور که سلیقه های غذایی افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است من به قرمه سبزی علاقمند باشم و شما به لازانیا در ارتباط با روابط انسانی هم ممکن است افراد نظرات و علایق خاص خود را داشته باشند اما روان شناسی یعنی در نظر گرفتن کثرت زیادی از نظرات مشترک و برخی از عکس العمل ها به طور غریزی و ذاتی در وجود همه ی انسان ها وجود دارد مثلا با مطالعه بر روی تعداد زیادی از آقایان به این نتیجه دست یافته اند که از نظر آن ها تعدادی از ویژگی مشترک زنان جذاب این ها هستند :

1.زنان جذاب احساس خوبی نسبت به خود دارند :

این به این معنا نیست که دائما در حال نگاه کردن به آینه باشیم و دچار خودبینی و زیاده روی شویم اما به هر حال مردان از زنانی که اعتماد به نفس ندارند و مدام از ظاهر و شرایط خود ابراز نا امیدی کنند خوششان نمی آید. اعتماد به نفس رمز جذابیت همه ی انسان هاست. زنان جذاب استعداد های خود را شناسایی می کنند و در جهت رشد آن ها تلاش می کنند .

2.زنان جذاب فعال و پر انرژی:

زن مظهر انرژی و الهام بخش وجود مردان است. آن ها دوست دارند زنان را در حال فعالیت ببینند و از آن جایی که مردان عمل گرا هستند برعکس خانم ها که بیشتر دوست دارند جملات عاشقانه بشنوند  مردان دوست دارند برایشان کاری انجام شود. آن ها به شدت شکمو هستند و از این که برایشان غذا درست کنید لذت می برند . بهترین هدیه برای آن ها درست کردن غذاهای ربان پیچ شده و دسرهای رنگی است که آن هارا عمیقا خوشحال خواهد کرد. مردان از زنانی که زیاد می خوابند و معمولا کسل و بی حوصله هستند خوششان نمی آید.

3. زنان شاد :

لبخند زیباترین آرایشی است که چهره ی یک زن می تواند داشته باشد. مردان نا خود آگاه جذب زنانی می شوند که همیشه لبخند ملیحی بر چهره دارند. به زنان اطرافتان فکر کنین . چهره ی کدامیک را وقتی به یاد می آورید همواره لبخند ملیحی روی لب دارد؟ به نظر شما آیا او جذاب و دوست داشتنی نیست؟ سعی کنید همیشه لبخند ملیحی روی صورتتان داشته باشید. زنانی که همیشه شاد و خنده رو هستند نفوذ عمیقی در قلب اطرافیانشان می کنند و ناراحتیشان خیلی زود به چشم میخورد و چون در ذات خود نیاز به توجه دارند زودتر مورد توجه قرار می گیرند.

4. زنان خوش قلب :

این خانم ها معمولا دلشان برای بچه ها ضعف می رود و بسیار دلرحم و مهربان هستند . آن ها دوست دارند کارهای خیریه و عام المنفعه انجام دهند. حتی اگر مردان به ظاهر صدقه دادن شمارا نفی کنند اما در باتن احساس می کنند که شما خوش قلب و مهربان هستید اما در انجام این امور مراقب باشید که هیچ مردی از زنان ساده لوح و زود باور خوشش نمی آید.

5. زنان جذاب غر نمی زنند :

اعصاب خورد کن ترین ویژگی از نظر آقایان غر غرو بودن و ایراد گرفتن بیش از حد زنان است و به همین خاطر زنانی که غر نمیزنند به نظر آن ها جذاب هستند.

6. خانم های قدردان :

بیشترین چیزی که آرزوی هر مردی است این است که زنان از آن ها رضایت داشته باشند و موجب فراهم کردن آسایش و خوشحالی همسرش شود اگر کاری از جانب آن ها به نظرتان خوشایند آمد از او تشکر کنید بنابر این خواهید دید که این کار بارها و بارها از جانب او تکرار خواهد شد چرا که مردها عاشق تایید شدن هستند.

7. ظاهر آراسته :

نیازی به توضیح این مورد نیست و همه ی خانم ها می دانند که مردان به شدت به آن چه می بینند واکنش نشان می دهند. لازم به ذکر است که آراستگی ظاهری داشتن شرط اول جذب مردان است و زنان ژولیده و نا مرتب از نظر آن ها جذاب نیستند اما آراستگی ظاهری به تنهایی هیچ مردی را عمیقا جذب نمی کند بنابراین در کنار این ویژگی موارد بالا را نیز مد نظر قرار دهید.

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط