سقوط ناگهانی قیمت آیفون 10 زیر 10 میلیون تومان در ایران

 پویان ایزدی  1396/8/23 تکنولوژی   1119
دانلود کتاب الکترونیکی طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین آیفون 10

با وجود این که همه گوشی های آیفون 10 در ایران به صورت قاچاق می باشند، این گوشی امروز با کاهش قیمت شدیدی روبرو شد.

خیلی ها طی روز های اخیر با قیمت آیفوت 10 شوخی های عجیب و قریبی کردند تا جایی که قیمت این گوشی به 23 میلیون تومان نیز رسیده بود.البته این اتفاق همیشه برای گوشی های جدید اپل در ایران رخ می‌دهد و همواره در ابتدای ورود این گوشی‌ها به بازار کشورمان، قیمت‌های کاذبی بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود. آیفون 10 اپل نیز از این قاعده مستثنی نبود و با قیمت‌های نزدیک به 4 برابر ارزش واقعی و البته در تعداد محدود به فروش می‌رسید. این در حالی است که مسئولان اعلام کردند این گوشی‌ها به صورت قاچاق وارد بازار شده‌اند و با اجرای طرح رجیستری، در شبکه مخابراتی فعال نمی‌شوند.

حالا با فروکش کردن تب سنتی روزهای اولیه ورود گوشی های آیفون، قیمت آیفون 10 در ایران با کاهش شدیدی روبرو شده و کم کم به سمت ارزش واقعی خود نزدیک می‌شود. بر اساس گزارش‌های به دست آمده، آیفون ایکس اپل در حال حاضر با قیمت 5.5 میلیون تومان پیش فروش شده و در روز 27 آبان‌ماه به خریداران تحویل داده می‌شود. همچنین قیمت مدل 256 گیگابایتی به صورت تحویل فوری از 18 میلیون به 8 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت مدل 64 گیگابایتی از 15 میلیون به 7 میلیون و 350 هزار تومان رسیده است.

کارشناسان بر این باورند که قیمت آیفون 10 در ایران مجددا کاهش پیدا خواهد کرد و پرچمدار جدید اپل، کم کم به قیمت واقعی خود یعنی حدود 4 میلیون و 500 هزار تا 5 میلیون تومان نزدیک می‌شود.

با ادامه خبر های روند قیمت آیفون 10 با نوروزانه همراه باشید.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط