شهاب حسینی با مقیمان ناکجا راهی جشنواره فجر شد

 بهاره نوروزی  1396/10/4 اخبار هنرمندان   1477
مقیمان ناکجا

شهاب حسینی با  مقیمان ناکجا راهی جشنواره فجر شد

شهاب حسینی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان فیلم  مقیمان ناکجا

شهاب حسینی بازیگر مطرح کشورمان و برنده ی جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره کن برای بازی در فیلم فروشنده برای بار دوم اثری جدیدی با عنوان مقیمان ناکجا را کارگردانی کرده و برای شرکت در سی و ششمین جشنواره فجر امسال اعلام آمادگی نموده است.


حتما بخوانید: ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی و ازدواجش با پریچهر


مقیمان ناکجا دومین فیلم سینمایی Movie شهاب حسینی در سکوت کامل خبری آغاز شد و به پایان رسید. حسینی هنوز موضع خود برای حضور در فجر را اعلام نکرده اما براساس آخرین اخبار Latest NEWS فیلم برای حضور در فجر آماده می شود.

ساخته قبلی شهاب حسینی با نام "ساکن طبقه وسط" در سال 92 ساخته شد و علاوه بر خودش که چندین نقش را ایفا می کرد بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، حسین یاری، محمدهادی کریمی، ساره بیات، طناز طباطبایی، کامبیز دیرباز، بابک حمیدیان، جواد عزتی، آنا نعمتی و امید روحانی در آن به ایفای نقش پرداختند.

در دومین ساخته حسینی بازیگرانی همچون آرمان درویش، پریناز ایزدیار، احمد ساعتچیان و ناهید مسلمی به ایفای نقش پرداخته اند.


حتما بخوانید: آیا می دانید گرانقیمت ترین بازیگر زن ایران کیست؟


 

فیلمنامه مقیمان ناکجا با اقتباسی از نمایشنامه "مهمانسرای دو دنیا" امانوئل اشمیت فرانسوی ساخته شده است. داستان فیلم درباره جوانی است که یکباره وارد یک مهمانسرا می‌شود؛ مهمانسرایی غریب که معلوم نیست کجاست اما هر چه می گذرد مشخص می شود که این مکان جایی بین مرگ و زندگی است.


حتما بخوانید: تصاویر امبر هرد زیباترین بازیگر زن جهان و علت طلاقش از جانی دپ


 

حسینی تاکنون در 52 فیلم به ایفای نقش پرداخته و هم اکنون دومین تجربه کارگردانی خود را با امید به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر انجام داده است.

وی در این فیلم علاوه بر کارگردانی شخصاً نگارش فیلمنامه و همچنین تهیه کنندگی اثر را بر عهده دارد. فیلمی که در عملی بسیار عجیب بین ساعت 11 شب تا 11 صبح فیلمبرداری شده است.

مربوط به بخش اخبار هنرمندان

منبع: رکنا

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط