شیائومی می میکس 2 اس اولین گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845

 پویان ایزدی  1396/11/10 تکنولوژی   898
شیائومی می میکس 2 اس

شیائومی می میکس 2 اس (Xiaomi Mi Mix 2S) به احتمال قوی اولین گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 خواهد بود. این گوشی استثنایی چینی، نسل جدید از گوشی های پرچمدار شیائومی می باشد.

تنها چند ماه بیشتر از انتشار گوشی هوشمند شیائومی می میکس 2 نمی‌گذرد، اما شیائومی تصمیم گرفته که نسل بعدی پرچم‌دار خود را به معرض نمایش بگذارد. گوشی جدید شرکت چینی، شیائومی می میکس 2 اس نام دارد. به نظر می‌رسد دلیل اصلی این که این محصول می میکس 3 نام نگرفت، عدم تفاوت زیاد آن با می میکس 2 است.

مهم‌ترین مشخصه‌ای که شیائومی می میکس 2 اس با خود به همراه دارد، احتمالاً وجود پردازنده اسنپدراگون 845 در گوشی خواهد بود. پردازنده‌ای که انتظار می‌رود که اکثر گوشی‌های بالارده سال 2018 به آن مجهز شوند. در حقیقت طبق شایعات، شیائومی قصد دارد تا می میکس 2 اس را تا قبل از نمایشگاه MWC 2018 رونمایی کند.

اگر این اتفاق روی دهد، می میکس 2 اس اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به پردازنده اسنپدراگون 845 مجهز می‌شود. سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در نمایشگاه MWC به نمایش خواهند درآمد و به احتمال قوی این دو گوشی نیز دارای پردازنده اسنپدراگون 845 خواهند بود، بنابراین برای این که شیائومی بتواند اولین گوشی با پردازنده اسنپدراگون 845 را به نام خود ثبت کند، باید می میکس 2 اس را زودتر به معرض نمایش بگذارد.

می میکس 2 اس احتمالاً ظاهری شبیه به می میکس 2 خواهد داشت. تابه‌حال در مورد این محصول شایعات زیادی به گوش رسیده که با رونمایی از آن تمامی شایعات به واقعیت تبدیل خواهند شد. حال چه درست چه غلط، امیدواریم که گوشی رونمایی شده، قدرتمند و با طراحی منحصربه‌فرد باشد.

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط