مجموعه آموزش طراحی ناخن

 بهاره نوروزی  1396/9/22 سلامتی و تناسب اندام   1375
طراحی ناخن

مجموعه آموزش طراحی ناخن

چهل و چهار مدل آموزش طراحی و دیزاین ناخن بسیار زیبا به همراه ویدئو

مانیکور و طراحی روی ناخن اگر به صورت صحیح انجام شود جلوه ی خاص و زیبایی به دست می بخشد. امروزه در سالن های زیبایی عمل کاشت و دیزاین ناخن به صورت حرفه ای انجام می شود. با کمی تمرین شما نیز می توانید طراحی های زیبا و هنرمندانه بر روی ناخن خودتان و یا دوستانتان انجام دهید.

 


حتما بخوانید : راه کارهای پرپشت کردن مژه


 

 

یکی از تفریحات دختر خانم ها در دور همی های دخترانه می تواند طراحی روی ناخن و لاک زدن باشد. اگر حوصلتان سر رفته است به دوستانتان زنگ بزنید و آن هارا به یک دیزاین ناخن پارتی دعوت کنید. البته پیش از هرچیز به آن ها یادآوری کنید لاک ها و نگین ها و چسب و سایر وسایل دیزاین ناخنشان را با خود بیاورند. به شما قول می دهم که این مهمانی بسیار خوشایند خواهد بود.

 


حتما بخوانید: ویدئو مجموعه  آموزش میکاپ حرفه ای


 

برخی وسایل طراحی روی ناخن :

1. استیکر ناخن

استیکر های ناخن در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود داشته و با کمک آن ها می توان ناخن ها را به زیبایی آراست. البته در استفاده از این استیکر ها باید دقت کرده و آن ها را روی ناخن های خشک شده زد.

 


حتما بخوانید: اشتباهات رایج آرایش و میکاپ


2. قلم های نقطه گذاری

 فرچه ها و قلم ها جزو ابزار های بسیار ضروری هستند و تنها با کمک این وسایل است که می توان طرح های متنوع تری روی ناخن ها به وجود آورد.

3. نگین

نگین های رنگی در طرح های مختلفی وجود داشته و با کمک آن ها می توان درخشش و جلو را بالاتر برد.

 


حتما بخوانید: راه کارهایی برای تقویت و مراقبت از ناخن ها


4. چسب های نواری در اندازه های مختلف

کسانی که دراین مقوله سررشته دارند می دانند که چسب های طراحی ناخن چه اهمیتی در انجام این کار دارند. با کمک این چسب ها می توان طرح هایی خلاقانه و بسیار زیبا روی ناخن ها به وجود آورد.

 

چسب ناخن

 

 

 

 


 

5. دانه های طراحی ناخن

این دانه ها به صورت شیشه ای و فلزی وجود دارند و در انواع طراحی ناخن می توان از آن ها استفاده کرد. استفاده از این دانه ها جلوه ای سه بعدی به ناخن ها می دهد.


حتما بخوانید : آموزش سایه چشم


 

6. اکلیل

برای براق کردن و درخشان کردن ناخن ها نیازی به استفاده از لاک های اکلیلی نیست و می توان این اکلیل را بعدا و با کمک اکلیل های مجزا روی ناخن ها زد. این کار به کمک فرچه بادبزنی و یا تاپ کت انجام پذیر بوده و کافیست اکلیل ها روی ناخن های  خیس زده شده و سپس با فرچه بادبزنی اضافات آن ها پاک شود.

 

7. لاک

رنگ های مشکی، سفید و طلایی از رنگ های پرکاربرد هستند و برای طراحی و یا بیس ناخن ها می توان از این رنگ لاک ها استفاده کرد.

 

8. مهر ناخن

یکی از پرکاربردترین متدهای طراحی ناخن استفاده از مهر ناخن و طرح زده روی ناخن هاست. این مهر ها در طرح های مختلفی وجود دارند و باید روی ناخن های خشک زده شوند.

 

9. تاپ کت و بیس کت

در طراحی ناخن برای ماندگاری بیشتر لاک حتما باید از تاپ کت استفاده شود. بیس کت هم برای حفظ سلامت ناخن ها از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و با کمک آن می توان از شکستن و تضعیف سطح رویی ناخن ها جلوگیری کرد.

 

10. خلال دندان

یکی از ابزار های ساده و در عین حال کاربردی برای طراحی ناخن ها، خلال دندان است که با کمک آن می توان روی ناخن ها طرح های زیادی به وجود آورد.

 

 

 

 

 

 

 

11. طراحی ناخن قیچی و موچین

برای طراحی ناخن  نگین و یا استفاده از برچسب بر روی ناخن ها نیاز مبرمی به قیچی و موچین است.

 

12.  پنبه های آرایشی

برای پاک کردن لاک از روی ناخن ها و برای برخی از طرح ها نیاز به پنبه است. به علاوه پاک کردن اطراف ناخن ها هم با کمک پنبه ساده تر خواهد بود.

13.  لاک پاک کن

لاک پاک کن ها هم برای پاک کردن لاک ها و یا پاک کردن هر گونه مشکل  نیاز می شود.

 

14.  لاک های آکریلیکی

بسیاری از طرح های زیبای روی ناخن ها با کمک لاک های آکریلیکی انجام می گیرد.

 

15.  قلم های طراحی ناخن

همان طور که گفته شد، با کمک قلم های طراحی ناخن می توان طرح های زیبایی روی ناخن ها به وجود آورد.

 

در ویدئویی که در ادامه آورده ایم یک مجموعه ی کامل از آموزش طراحی ناخن با ابزار ساده و یا پیشرفته آورده شده است. امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید.

مربوط به بخش زیبایی سلامتی و تناسب اندام

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط