مدل شال و کلاه بافتنی مردانه

 بهاره نوروزی  1396/8/13 مد و لباس   5400
شال و کلاه بافتنی

مدل شال و کلاه بافتنی مردانه

نمونه هایی از شال و کلاه بافتنی شیک و زیبای مردانه

یکی از بهرین هدیه های ولنتاین شال و کلاه بافتنی است که شما بدست خودتان برای عشقتان بافته اید. برای اینکه هدیه شما برای ولنتاین آماده شود بهتر است از همین الان دست به کار شوید. به طور کلی آقایان افرادی عملگرا هستند و هر چقدر هم که ما با زبان به آن ها بگوییم دوستشان داریم. به اندازه ی اینکه کاری را برایشان انجام دهیم خوشحال نمی شوند. اگر شما در دوران نامزدی به سر می برید بهترین روش ابراز عشق برای نامزدتان بافتن شال و کلاه بافتنی برای اوست.

نظر من این است که ابتدا به صورت غیر مستقیم تحقیق کنید که او چه رنگی را دوست دارد و بدون اینکه به او بگویید شروع به بافتن کنید و او را سوپرایز کنید.

می توانید اول اسم هر دویتان را نیز داخل کلاه یا گوشه ی شال بافتنی کنید تا به یادگار بماند .

در پست های قبلی نمونه هایی از شال و کلاه های زیبای عروسکی برای نوزادان  آورده بودیم و به طور کلی در ارتباط با پوشاک فصل زمستان ما پست های دیگری نیزدر سایت داریم مانند مدل پالتو دخترانه ، پالتو زنانه ، تیپ زمستانه مردانه وتیپ زمستانه پسرانه ... و در این جا نیز نمونه هایی از شال و کلاه بافتنی مردانه برای آقایان خوشتیپ می آوریم. در ادامه و در پست های دیگر شال و کلاه زنانه نیز خواهیم آورد تا شما بتوانید با گرفتن ایده برای تمام اعضای عزیز خوانوادتان بافتنی کنید.

امیدوارم از دیدن این نمونه کارها استفاده ی لازم را برده و بتوانید برای کار خود ایده بگیرید.

>> نوشته شده توسط bhn <<

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط