مدل پالتو دخترانه

 بهاره نوروزی  1396/8/2 مد و لباس   8875
مدل پالتو دخترانه

با نزدیک شدن به فصل سرما بسیاری از مادر ها به فکر تهیه لباس زمستانه و پالتو برای دختر کوچولو ها می افتند. مدل پالتو دخترانه تنوع بسیار زیادی دارد. اما به خاطر اینکه این لباس در فصل سرد مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است برای انتخاب پارچه ی آن از رنگ های گرم مثل صورتی، نارنجی، قهوه ای، قرمز و... و جنس نرم مثل مخمل ، فوتر و ... استفاده شود. در ادامه 12  مدل پالتو دخترانه آورده شده است.

1.رنگ صورتی مناسب ترین و محبوب ترین رنگ برای دخترکوچولوهاست و صورتی از نوع ملایم آن بی شک به تمامی رنگ پوست ها می آید. یقه به به استفاده شده در این کار بیشتر لباس را مناسب کودکان کرده است و ست کلاه و پالتو نکته ی جالب دیگری است که در این تصویر می بینید.

2.ترکیب رنگ سفید و طوسی دو رنگ خنثی و مناسب است که به راحتی می توان با هر کفش و گل سر و ... برای کودک شما استفاده شود.اما مناسب ترین رنگ کفش با این لباس کفش سفید یا طوسی یا مشکی است.

3.رنگ زرد اوکر و سرمه ای دو رنگی است که به زیبایی در کنار یکدیگر قرار می گیرد. این رنگ پالتو مناسب برای دخترکوچولوهایی با رنگ پوست سفید است.

4.انتخاب رنگ سفید برای کودکان بسیار زیباست اما این رنگ به سرعت کثیف می شود. بنابر این باید برای دوخت این رنگ از پالتو از پارچه ی مقاوم در برابر شست و شو استفاده شود.

5.استفاده از خز در این مدل پالتو گرمی ، نرمی و ظرافت را به نمایش می گذارد و مدل کلوش دامن آن حالتی زیبا و دخترانه دارد. قابل ذکر است که برای برش پالتو پارچه های چهارخانه زیباتر استت که قسمت هایی از کار را مانند قسمت کلوش پایین این کار به صورت مورب برش دهیم تا لوزی شکل شود.

6.صورتی کثیف ملایم و یا پنککی رنگی مناسب است که امروزه بسیار مورد توجه طراحان لباس می باشد. این مدل ساده و شیک به همراه کلاه به رنگ سرمه ای بسیار زیبا و دوست داشتنی است. دقت کنید که مدل کلاه این کار به شکل سر گربه گلدوزی شده و گوش های گربه در عکس قابل مشاهده است.

7.به خاطر این که کوچولوها در فصل سرما بیشتر در معرض سرما خوردگی قرار می گیرند می توانید پیراهن زیر و پالتو روی آن ها را مانند تصویر از یک رنگ و جنس استفاده کنید تا علاوه بر گرمی تناسب رنگ و جنس و مدل نیز برقرار باشد. چین ها در لباس از عواملی هستند که همه ی دختر بچه ها دوست دارند.

8.این مدل پالتو دخترانه همان مدل شماره ی 3 است با رنگ قهوه ای روشن.

9.استفاده از پارچه ی ساده و چهارخانه در کنار هم بسیار زیباست. این رنگ سبز نیز مناسب برای ست کردن با رنگ زرد اوکر می باشد. همچنین رنگ شیک و متفاوتی است.این دستکش خزی طرح خاصی است که بی شک همه ی دختر بچه ها دوست دارند و در کنار این کلاه بسیار لاکچری و فانتزی است.

10.رنگ دیگر مدل قبلی.

11.در این مدل پالتو دخترانه هم از دامن کلوش،پارچه فوتر به رنگ صورتی و همان مدل کلاه و دستکش خز مدل های قبلی استفاده شده.

12.سایز بزرگتر مدل شماره 8.

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط