مدل پالتو زنانه

 بهاره نوروزی  1396/8/4 مد و لباس   8728
مدل پالتو

با وجود این که مدل پالتو کاملا موضوعی سلیقه ای می باشد و ممکن است عده ای مدل های شلوغ و برشدار و خزدار و عده ای مدل های ساده را بپسندند اما به تازگی مدل های شیک و ساده طرفداران زیادی پیدا کرده است و طراحان لباس سعی می کنند با انتخاب متریال و پارچه ی مناسب در عین سادگی لباس های خوش پوش و متناسبی را طراحی کنند.

مدل های پالتو ساده در تن ظرافت بیشتری دارد و مانع از چاق دیده شدن می شود. و بسیار برازنده ی بانوان شیک پوش ایرانی است. ممکن است شما علاقمند باشید تا خیاطتان این پالتو هارا برایتان آماده کند بنابر این در ادامه می توانید سیزده مدل پالتو شیک و ساده زنانه بر اساس رنگ های مد سال را ببینید و از آن ها ایده بگیرید.

مدل شماره 1.این پالتو رنگ مد سال می باشد که می تواند به صورت دوبل بسته شده و یا جلو باز استفاده شود.

مدل شماره 2.این رنگ هم از دیگر رنگ های مد پاییز و زمستان است . بسیار به مدل قبلی شباهت دارد با این تفاوت که این پالتو دارای یک ردیف دکمه مخفی است که تا بالای یقه ادامه پیدا می کند و در صورت بسته شدن علاوه بر جلوگیری از سرما ظاهر بسیار زیبایی دارد.

مدل شماره 3.مدل دوبل کج با کمربند می باشد .این پالتو به صورت جلو باز نیز بسیار شیک است.

مدل شماره4. جلو باز، یقه یک تکه، بدون دکمه و ساده مورد پسند دختران جوان.

مدل شماره 5.رنگ سال،دکمه دوبل همراه با مدل یقه ی بسیار شیک و پر کاربرد.

مدل شماره 6. پالتو با رنگ های تیره به خاطر این که رنگ تیره گرمای خورشید را در خود حفظ می کند بسیار برای فصل سرد سال مناسب است.

مدل شماره 7.رنگ قرمز تحت هر شرایطی از جذاب ترین رنگ ها برای یک خانم است این مدل پالتو بدون پنس و به صوت گشاد استفاده شده ،یک دکمه و یقه دو تکه است.

مدل شماره 8. رنگ دیگر مدل قبلی با دکمه ی بسته شده.

مدل شماره 9. از آن جایی که امسال مدل پیلی در لباس های مجلسی و عروس و مانتو و بچگانه بسیار مد بود . پالتو با مدل پیلی خورده در قسمت کمر نیز زمستان امسال همچنان مد است.

مدل شماره 10.این مدل پالتو ساده و زیبا یکی دیگر از تنالیته رنگ های مد پاییز و زمستان امسال است.

مدل شماره 11.خیلی از خانم ها استفاده از کش باف در قسمت آستین به خاطر اینکه بازوها و دست هارا ظریف تر نشان می دهد می پسندند. این رنگ پالتو نیز از دیگر رنگ های مد امسال است.

مدل شماره 12.مدل بدون یقه و جلو باز همچنان طبق روال سال های اخیر در بورس قرار دارد.این دو رنگ پالتو نیز همچنان رنگ پاییز امسال هستند. این رنگ سبز بسیار جذاب و مناسب پالتو است.

مدل شماره 13.مدل پشت بلند و جلو کوتاه با آستین های کوتاه و گشاد، شیک و متفاوت

 

>> جمع آوری و نوشته شده توسط سردبیر نوروزانه <<

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط