نور مخفی در کابینت آشپزخانه

 بهاره نوروزی  1396/8/27 خانه و دکوراسیون   2284
کابینت آشپزخانه

نور مخفی در کابینت آشپزخانه

چندین نمونه نورپردازی و استفاده از نورمخفی در کابینت آشپزخانه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و الکتریسیته و تولید انواع مختلف ابزار نوری و لامپ ها و ال ای دی های کم مصرف ، نورپردازی در همه ی قسمت های ساختمان و معماری داخلی و خارجی آن اصل بسیار مهمی تلقی می شود. در آشپزخانه ها نیز به دلیل استفاده زیاد از ابزار آلات و نیاز به نور کافی و به وجود آوردن دکوراسیون زیبا از این روش استفاده می شود .

عمر استفاده از تک لوستر های فنری در وسط آشپزخانه به پایان رسیده است و علاوه بر سقف آشپزخانه داخل و بیرون کابینت آشپزخانه نیز نورپردازی می شود.

به این طریق به نوعی جلوه ای خاص به کابینت ها داده شده و زیبایی آن هارا چند برابر خواهد کرد و داخل و روی کابینت آشپزخانه روشن شده و فضای ما به یک اتاق جراحی واقعی تبدیل می شود.

در نورپردازی آشپزخانه از ال ای دی ها و اس ام دی ها و رشته های نوری استفاده می شود این رشته های نوری یا با منگنه و یا به صورت چسبی پشت لبه ی کابینت ها و یا در محفظه هایی که برای آن ها در نظر گرفته شده کار می شوند. و موجب می شود کابینت های آشپزخانه معلق به نظر بیایند.

بهتر است در انتخاب جنس آن ها بسیار دقت کنید چراکه عمر برخی از آن ها بسیار کوتاه مدت است. در انتخاب رنگ نیز دقت کنید . سعی کنید از رنگ های خیلی متفاوت و به اصطلاح جیغ کمتر استفاده کنید.

در پست های قبلی دکوراسیون داخلی، مدل های کابینت آشپزخانه و چندین نمونه جزیره آشپزخانه و مدل هایی از آشپزخانه های به سبک ایتالیایی آورده شد در ادامه نیز نمونه هایی از نور پردازی آشپزخانه و استفاده از نور مخفی در کابینت ها را خواهید دید.

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط