هفت ترفند دخترانه برای پوشیدن کفش پاشنه بلند

 بهاره نوروزی  1396/10/7 مد و لباس   975
کفش پاشنه بلند

چیزی به عنوان کفش پاشنه بلند راحت حقیقت ندارد اما با این وجود با 7 ترفند می توانید راحت تر از این کفش ها استفاده کنید و مانند افراد مشهور و مدل های معروف ساعت ها روی آن ها بایستید.

ما در این جا با 7 ترفند دخترانه به شما خواهیم آموخت که چگونه از کفش های پاشنه بلند بهتر استفاده کنید.


حتما بخوانید: جدیدترین مدل بوت زنانه سال 2018


ترفند شماره یک : انگشتان پایتان را به هم بچسبانید

کفش های پاشنه بلند به دلیل طراحی خاصشان به خاطر زیبایی و حالت دار بودن قسمت جلوی کفش معمولا نوک تیز هستند و حتی اگر نوک آن ها گرد باشد به مرور زمان به دلیل فشاری که روی پاها وجود دارد انگشتانتان تحت تاثیر قرار گرفته و شما اذیت خواهید شد. در بسیاری از مواد این فشار موجب تغییر شکل انگشت شصت شده و ممکن است ناخنتان در گوشتتان فرو برود. سعی کنید ناخن های پایتان را صاف بچینید و اگر می خواهید به صورت طولانی مدت روی کفش های پاشنه بلند بایستید انگشت دوم و سوم پاهایتان را مانند تصویر چسب کنید.

ترفند شماره دو : استفاده از پدهای خوشبو کننده و دئودرانت

این کار علاوه بر اینکه باعث می شود کف پای شما روی سطح نرم تری قرار بگیرد بلکه موجب خوشبو شدن پاهایتان شده و از پوسیدگی پوست انگشتانتان جلوگیری می کند. چرا که می دانید در این کفش ها به علت نرسیدن هوا به انگشتانتان پوست آن ها چروک و زشت می شود. بنابر این استفاده از پدهای دئو درانت و خوشبو کننده یک ترفند چند منظوره محسوب می شود.

ترفند شماره سه : چگونه کفش ها را راحت تر و به اصطلاح گشادتر کنیم

گاهی کفش کاملا اندازه ی شماست اما آینده نگر باشید در میهمانی به دلیل فشاری که بر روی پاها هست جلوی پای شما اندکی ورم می کند و همه ی شما حتما این تجربه را دارید که در انتهای میهمانی معمولا کفش ها برای شما تنگ تر می شوند. برخی اوقات هم کفشی را هدیه گرفته اید و جلوی آن اندکی برایتان تنگ است و یا ممکن است کفش را در زمانی خریداری کرده باشید که زمان مناسب خرید کفش نبوده (این مورد را در ادامه توضیح خواهیم داد) بنابر این برای اینکه جلوی کفش کمی آزاد تر شود کیسه پلاستیکی را پر از آب کنید و داخل کفش قرار دهید و کفش ها را درون فریزر بگذارید تا آب درون کیسه یخ بزند. به دلیل خاصیت ویژه آب که پس از یخ زدن اندکی حجمش زیادتر می شود. کفش شما نیز با یک فشار ملایم همه جانبه بدون اینکه تغییر شکل دهد جا باز می کند.

ترفند شماره چهار : کفش هایتان را سشوار کنید

گاهی کفش های شما به علت اینکه به تازگی خریداری شده اند و یا اینکه جنس بدنه ی ان ها از چرم نرم نبوده و انعطاف پذیری لازم را ندارد خشک هستند . برای اینکه آن ها در پاهایتان راحت تر باشند جوراب های زخیمتان را بپوشید و کفش ها را به پا کنید. سپس چند دقیقه سشوار را روی کفش هایتان بگیرید. جوراب برای این است که پاهایتان در باد داغ سشوار اذیت نشود. این کار را حتما قبل از اینکه به یک میهمانی چند ساعته بروید انجام دهید.

ترفند شماره پنج : راه کار جلوگیری از سر خوردن

کابوس بسیاری از خانم ها برای پوشیدن کفش پاشنه بلند این است که احتمال زمین خوردنشان بر روی سطوح صاف و صیقلی بسیار بالاست. راه رفتن بر روی سرامیک ها و کفپوش های لیز می تواند بسیار خطر ناک باشد و معمولا سطح کف سالن ها در جشن ها و میهمانی ها این گونه است. البته برخی از کفش ها کفشان دارای کنگره هایی است که از این اتفاق جلوگیری می کند اما بسیاری از کفش های زنانه به علت طراحی ظریف کف کاملا لیز و صافی دارند.  برای اینکه این اتفاق وحشتناک نیفتد یک تکه کاغذ سمباده را روی کف کفش ها بکشید تا خراش دار و زبر شوند. کاغذ سمباده خاصیتی دارد که سطوح ناصاف را صاف و سطوح صاف را ناصاف می کند و خراش می دهد.

ترفند شماره شش : راحتی بیشتر با کفی های بالشتک دار

برخی از کفی های کفش ها به طور طبی طراحی شده اند و در زیر پاشنه ی آن ها بالشتک نرمی در نظر گرفته شده است. این بالشتک تا حدودی فشار روی پاهای شما را کم می کند و شما می توانید مدت زمان بیشتری بر روی کفش های پاشنه بلند بایستید. اما اگر کفش هایتان از این کفی ها نداشت می توانید به صورت جداگانه آن ها را خریداری کرده و راحتی بیشتر پاهایتان را به خود هدیه دهید.

ترفند شماره هفت : بهترین زمان برای خریدن کفش پاشنه بلند


حتما بخوانید : چگونه یک ساعت مچی خوب و اصلی بخریم؟


اگر می خواهید کفش پاشنه بلند جدیدی خریداری کنید بهترین زمان برای این کار در هنگام شب و ساعات پایانی آن است چرا که پاهای شما در طول روز تحت تنش قرار داشته و حساس تر هستند و شما شرایطی بحرانی تر از این را برای امتحان کردن کفش پاشنه بلند پیدا نخواهید کرد. اگر در چنین حالتی کفشی را به پا کردید و برایتان راحت بود، در همه ی شرایط برای پاهای شما اندازه و راحت خواهد بود.

مربوط به بخش مد و لباس

منبع : troab

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط