پنج راز استایل شیک زنان فرانسوی

 بهاره نوروزی  1396/9/25 مد و لباس   1504
زنان فرانسوی

پنج راز استایل شیک زنان فرانسوی

چرا زنان فرانسوی در دنیا به شیکی و خوش پوشی معروفند؟

فرانسوی ها مردمانی هستند که بسیار به تناسب اندام و طرز لباس پوشیدن و غذا خوردن و ... اهمیت می دهند در این میان استایل زنان فرانسوی بسیار معروف است و طرز لباس پوشیدن آن ها همواره مورد ستایش مردم دیگر نقاط جهان بوده است. شیک و خوش برخورد بودن موجب دلنشینی خانم ها می شود بنابر این در ادامه چند نکته درمورد زنان فرانسوی و عادات آن ها در حفظ کلاس و استایلشان برایتان آورده ایم.

به پوشاک مورد علاقه تان بچسبید!

بخشی از سبک استایل دختر فرانسوی در محیط بیرون ، این است که هیاهو و زیاده روی در آن ها وجود ندارد بدین معنی که از پوشاک بسیار چشمگیر و خاص استفاده نمی شود.

بسیاری از زنان فرانسوی چندین نوع از پوشاک مورد علاقه شان را خریده و آن را به طور مکرراستفاده می کنند. لازم نیست هر روز یک شکل لباس بپوشید ولی می توانید تیپ دلخواه خود را ارتقاء داده و احساس خود واقعی تان را داشته تا بازتابی از اعتماد به نفس تان باشد، چیزی که دلیل اصلی شیک بودن حتی بدون تلاش است.

استایل زنان فرانسوی

استایل را ساده نگه دارید

زنان فرانسوی اجازه می دهند استایل شان بیانگر داستان باشد. یک اکسسوار که نشان دهنده شخصیت شما باشد را انتخاب کنید. انگشتر مادربزرگ تان ، یک آویز با عکس هایی ازعزیرانتان داخل آن، یک روسری ساتن طرح قدیمی که آن را در یک حراج وسایل قدیمی پیدا کرده اید و یا اکسسواری که از یک سفر خارجی برای خود خریده اید می تواند بیشتر از کوهی از اکسسوارهای گرانقیمت برای شما عمل کند.

 


حتما بخوانید : ترفند شیک پوشی


 

تا زدن و تو گذاشتن لباس

لازم نیست لباس های شما چیزی پیچیده باشد تا با استایل به نظر برسند. برخی از لباس ها مانند شلوار جین و یا آستین برخی لباس ها را با تا زدن می توانید کاملا تغییرشکل دهید (و شاید گاهی حتی از اینکه چقدر می توانند متفاوت جلوه کنند، متعجب شوید) ، با یقه ژاکت، کت یا پیراهن بازی کرده ، آن را باز کرده و یا به شکل های متفاوت استایل دهید.

 


حتما بخوانید: چگونه یک ساعت مچی خوب و اصلی بخریم؟


 

اجازه دهید خود لباس ها برای شما تغییر ایجاد کنند، این کار هم جالب تر (و هم به مقرون به صرفه تر) از پوشیدن یک لباس پرزرق و برق است. اگر تاکنون بلوز و یا ژاکت خود را روی لباس می گذاشتید، می توانید آن را تو بگذارید و یا اگر کمر مانتو خود را از جلو می بندید، این بار آن را از پشت گره بزنید. این موارد جزئیات کوچکی هستند که گرچه هزینه ندارند ولی می تواند روی ظاهر استایل شما نقش بازی کنند.

 

خوش تیپی با ژست خوب

راحتی ، کلید اصلی است. اگر کفش هایتان سایز پایتان نباشد و یا در آنها راحت نباشید ، غیرممکن است که بتوانید یک ظاهر خوب داشته باشید. (تصور کنید زنان فرانسوی با کفش های باله درخیابان های سنگفرش شده با عجله در حال عبور باشند!)شما همیشه باید قادر باشید در صورت لزوم بدوید تا به دوستی برسید که به طور ناگهانی او رادر خیابان دیده اید و یا به سادگی از پله ها بالا و پایین بروید و یا لباس تان آنقدر تنگ نباشد ذکه نتوانید به سادگی دوستتان را در آغوش بگیرید! به خاطر داشته باشید: وضعیت ایستادن شما یکی دیگر از کلیدهاست.

 


حتما بخوانید: چگونه لباس بپوشیم تا زیباتر و جوان تر به نظر برسیم؟


 

استقبال از لحظات کوتاه

حتی وقتی یک زن فرانسوی لباسی فوق العاده ساده ای پوشیده باشد، رفتار بسیار آرام و ریلکس اودمورد توجه قرار می گیرد. امتحان کنید: زمان کوتاهی را در بیرون صرف یک نوشیدنی یا خوراکی کرده و لحظات را مزه کنید. کلید این است که پرشتاب و با عجله به نظر نرسید، حسی از خوشی در لحظات یکی از بهترین اکسسوارهایی است که می توانید آن را همراه خود کنید. این است سبک و شیوه فرانسوی!

داشتن آرامش و اعتماد به نفس یکی از رازهای استایل زنان فرانسوی

مربوط به بخش مد و لباس

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط