عروس کچل

 بهاره نوروزی  1396/9/14 مطالب داغ   808
عروس کچل

 عروس کچل

اقدام عجیب یک زن و شوهر اسکاتلندی در روز عروسی، داماد عروس را کچل می کند...

روز عروسی یکی از مهمترین روزهای زندگی هر فرد است که با هزار امید و آرزو زندگی مشترک خود را آغاز خواهد کرد. بیشتر خانم ها مخصوصا خانم های ایرانی برای آرایش صورت و موها و لباس عروسی بسیار هزینه می کنند تا در روز عروسی به زیباترین حالت ممکن باشند. اما این عروس و داماد اسکاتلندی در روز عروسی اقدام عجیبی کردند که همه بسیار شگفت زده شدند.

یک عروس جوان اسکاتلندی با تراشیدن موهایش 1 ساعت بعد از مراسم رد و بدل شدن حلقه ها در روز ازدواجش باعث تعجب میهمانان شد که همه انگشت به دهان ماندند.این زن و شوهر جوان تصمیم گرفتند در روز مراسم ازدواج کار بزرگی انجام دهند.
 

aros.gif
عروس کچل


به همین دلیل قرار شد موهای سر عروس خانم توسط همسرش تراشیده شود و به نفع انجمن تحقیقات سرطان بریتانیا به فروش برسد. و بنابراین بعد از اتمام مراسم حلقه این زوج در مقابل چشمان متعجب 80 میهمان کار خود را آغاز کردند.آنها می گویند از آنجا که بسیاری از افراد مورد علاقه خود را در اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند.
 

aros1.gif


عروس 31 ساله میگوید از 16 سالگی تصمیم داشته است این کار را انجام دهد و فکر کرده است که روز ازدواج می تواند این تصمیم را برای همیشه جاوادانه کند.او اضافه می کند :
وقتی تصمیم را با شوهرم در میان گذاشتم او مخالفتی نکرد اما گفت باید هنگام رد و بدل شدن حلقه ها مو داشته باشم . او گفت اگرچه موهای بلند مرا دوست دارد اما بدون مو نیز در نظر او زیبا هستم و مرا به این کار تشویق کرد

aros2.gif.


او اضافه میکند که خوشحال است توانسته در اقدامی بشر دوستانه حرکتی کوچک داشته باشد. این زوج توانستند موهای عروس خانم را به قیمت 1300 پوند به فروش رسانده و مبلغ را به انجمن تحقیقات سرطان بریتانیا اهدا کنند.

 

 

طراحی سایت ارزان - گره نرم افزاری آیدین

نظرات

مطالب مشابه

مطالب مرتبط

پست های تصادفی

آرشیو

لینک های مرتبط